مدیرعامل گروه صنعتی بارز در جمع مدیران شرکت بارز کرمان تاکید کرد: اجرای طرح های توسعه و افزایش تولید در سال جدید
  • سه شنبه ۲۱ام فروردین، ۱۴۰۳
  • بازدید: ۵۱۶ نفر
  • بدون دیدگاه

به گزارش روابط عمومی و برندینگ گروه صنعتی بارز، مهندس جمال میرزایی مدیرعامل گروه صنعتی بارز ضمن تبریک سال نو و برشمردن دستاوردهای کم نظیر مجموعه در سال گذشته بر تلاش مضاعف کارکنان در سال جدید در راستای افزایش تولید و توسعه خطوط تولیدی  تاکید نمود و افزود: امیدواریم در سال جدید با مساعدت مجموعه وزارت صمت و شستا در حوزه صنعت تایر شاهد ادامه موفقیت‌های این مجتمع باشیم.

در این جلسه مهندس امیری عضو هیئت مدیره و معاونت مالی گروه نیز ضمن عرض تبریک سال نو و همنوا شدن نوروز با بهار قرآن، به موفقیت های این گروه در سال گذشته مانند ثبت رکوردهای بالا در تولید اشاره کردند. ایشان همچنین بر عزم راسخ این گروه برای  تحقق پروژه 44 هزار تنی در سال جدید اشاره نموده و خاطر نشان کرد: امیدواریم در سال پیش رو با پیگیری مدیران به کلیه اهداف برنامه ریزی شده مانند سالهای گذشته دست پیدا کنیم.

دکتر ضیایی مدیر مجتمع بارز کرمان نیز ضمن عرض تبریک سال جدید و حمایت‌های مدیر عامل و هیئت مدیره وهمچنین از تلاش تمامی ادارات در جهت دست یابی به اهداف و دستاوردهای بوجودآمده سال گذشته قدردانی نمود .

در این جلسه کلیه مدیران مجتمع نیز پیرامون اهداف و برنامه های پیش رو در سال جدید مانند تامین ماشین آلات، بهبود و به روز رسانی تاسیسات مجتمع، افزایش ظرفیت تولید وکیفیت محصول، کاهش ضایعات و ... دیدگاه های خود را بیان و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

منبع

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • برای ثبت نظر، حتما اسم و فامیل خود را به فارسی وارد کنید.
  • از درج تبلیغات خودداری فرمایید
  • حتما ایمیل صحیح را وارد کنید تا در صورت بررسی کارشناسان، پاسخ برای شما ایمیل شود.