افقهی: بارز بزودی کشور را از واردات تایر ماشین‌آلات صنعتی بی نیاز می‌کند
  • شنبه ۲۱ام بهمن، ۱۴۰۲
  • بازدید: ۲۶۱ نفر
  • بدون دیدگاه

مدیرعامل تاپیکو با بیان اینکه بارز توانسته کشور را از واردات انواع تایر خودروهای سواری و سنگین بی‌نیاز کند، گفت: با طرحی که در حال اجراست بزودی کشور از واردات تایر ماشین‌آلات صنعتی بی‌نیاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و برندینگ گروه صنعتی بارز، در مراسم سی‌و‌هشتمین سالروز تاسیس گروه صنعتی بارز، بابک افقهی مدیرعامل تاپیکو ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و امام راحل (ره) گفت: خوشبختانه استاندار کرمان از نفراتی است که حامی تولید محسوب می شود و دلسوزانه برای استان تلاش می کند.

افقهی تاکید کرد: وظیفه همه ما مسئولین باید برداشتن موانع بر سر راه تولید و کمک به توسعه و ایجاد سرمایه‌های جدید باشد. وی ضمن تشکر از کارکنان و کارگران زحمتکش بارز افزود: زحمت اصلی بر دوش شما کارگران است و از صمیم قلب از طرف تمامی همکارانم در تاپیکو خداقوت عرض می‌کنم به شما؛ هرآنچه ایجاد شده است با دستان توانمند شما عزیزان بوده که با انسجام و همدلی رخ داده است.

مدیرعامل تاپیکو با تاکید بر اینکه برنامه های توسعه بازار و توسعه محصول باید در دستور کار مجموعه بارز قرار گیرد، گفت: شما در گذشته نشان دادید که در این زمینه توانا هستید چرا که روز اول با تولید یک نوع لاستیک باری کار را آغاز کردید اما در طول زمان و با ایجاد مراکز تحقیق و توسعه توانستید بیش از 160 نوع و سایز لاستیک را تولید کنید. وی با اشاره به نقش بارز در بی‌نیاز شدن کشور از واردات لاستیک گفت: امیدوارم با اقدام جدید توسعه تولید در مجموعه بارز که در راستای کاهش وابستگی کشور به واردات لاستیک ماشین‌آلات معدنی صورت گرفته، بزودی در این بخش نیز نیاز کشور را از واردات برطرف کنیم. افقهی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به‌زودی جشن صادرات بارز را برگزار کنیم که علاوه بر تامین نیاز داخل، تامین‌کننده لاستیک کشورهای دیگر نیز باشیم.

منبع

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • برای ثبت نظر، حتما اسم و فامیل خود را به فارسی وارد کنید.
  • از درج تبلیغات خودداری فرمایید
  • حتما ایمیل صحیح را وارد کنید تا در صورت بررسی کارشناسان، پاسخ برای شما ایمیل شود.