استاندار کرمان: نجات صنعت لاستیک از ورشکستگی کار بزرگی بود که با همت گروه صنعتی بارز محقق شد
  • شنبه ۲۱ام بهمن، ۱۴۰۲
  • بازدید: ۸۱۰ نفر
  • بدون دیدگاه

به گزارش روابط عمومی و برندینگ گروه صنعتی بارز، استاندار کرمان به مناسبت سی و هشتمین سالگرد تاسیس گروه صنعتی بارز در آیین رونمایی از 24 محصول جدید در دهه مبارک فجر گفت: این گروه صنعتی در دو سال گذشته با رویکرد توسعه اقتصادی و تولید ملی با همت مدیران و کارکنان خود از وضعیت رکود و ورشکستگی خارج شده و امروز یکی از واحدهای نمونه تولیدی کشور است.

فداکار در این مراسم، از تلاش‌ ها و نوآوری‌ های گروه صنعتی بارز تقدیر و بیان کرد: گروه صنعتی بارز با حمایت مجموعه شستا و سهامداران خود در حال تولید لاستیک‌ های فوق سنگین برای ماشین‌های معدنی است؛ که یک پروژه استراتژیک و ملی محسوب می‌ شود.

وی با اشاره به روند واردات طولانی مدت لاستیک از خارج از کشور تصریح کرد: احداث کارخانه لاستیک های فوق سنگین کار بزرگی بود که علاوه بر افزایش تولید ملی موجب حفظ اشتغال پایدار در کشور می شود.

استاندار کرمان در ادامه توضیح داد: نجات صنعت از ورشکستی و افزایش تولید ملی کار بزرگی بود، در حالی‌که بحث افزایش سرمایه و حضور سهامداران سخت بود.

استاندار کرمان با اشاره به نقش مجموعه لاستیک بارز در اشتغال پایدار کرمان بیان کرد: امیدواریم کار پروژه لاستیک‌های فوق سنگین با قدرت پیش برود و پروژه تا پایان این دولت اجرایی شود و ما نیز از همکاری دریغ نخواهیم کرد.

منبع

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • برای ثبت نظر، حتما اسم و فامیل خود را به فارسی وارد کنید.
  • از درج تبلیغات خودداری فرمایید
  • حتما ایمیل صحیح را وارد کنید تا در صورت بررسی کارشناسان، پاسخ برای شما ایمیل شود.